Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Prodej zemědělských pozemků o celkové velikosti 54550m2 v obci Novosedly na Moravě v blízkosti rakouských hranic-atraktivní investice..

Nabízíme velmi atraktivní investici do zemědělských pozemků-orná půda o celkové velikosti 54550m2 v obci Novosedly na Moravě v blízkosti rakouských hranic. Pozemky sestávají ze čtyř celků o velikostech 11000-16000m2. V této chvíli uzavřena pachtovní smlouva s výnosem 20184Kč/rok, s platností na 10let. Vlastníci však zabezpečí zrušení této smlouvy v případě, že investor/kupující nebude mít o takový smluvní vztah zájem. Požadovaná Cena 30Kč/m2. Cena zemědělské půdy vytrvale strmě stoupá. Zvláště vzhledem k lokalitě v blízkosti rakouských hranic má tato investice velký budoucí potenciál. Více informací v RK.

Cena: 30 Kč/m2

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Přiložené soubory:

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re17/po526
Velikost pozemku: 54550
 
Další informace:

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2016 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
TOPlist